מטיילים בחו"ל עם ילדים – 10 הכללים שיעזרו לכם לעבור את הטיסה בשלום

June 19, 2016

 

גילוי נאות: אני מאילו שנרתעים מאוד מטיסות ארוכות עם ילדים. עד כה העדפנו יעדים קרובים על פני טיסות ארוכות. אין ספק שעם או בלי הילדים הטיסה הוא החלק בטיול שכולנו היינו רוצים לדלג עליו. אז עד שימציאו משגר שיביא אותנו ישר ליעד אספתי כמה טיפים שעזרו לנו בנסיעותינו האחרונות:

 

 

1. בוחרים מראש את הטיסה האידיאלית: גם אם זה עולה קצת יותר. בחרו את השעות הנוחות לילדים שלכם, ואת הטיסה הקצרה ביותר ליעד. ככל שתזמינו יותר זמן מראש תוכלו לשריין מקום זול בטיסות הישירות. מתלבטים בין שני יעדים? תנו לטיסה הנוחה ביותר להכריע 

2. אל תלחצו : תינוקות קטנים וגם פעוטות יכולים לבכות ולצרוח. נכון, זה לא נעים, אבל זו המציאות. אל תתייאשו. הפגינו קור רוח והמשיכו לנסות. נסו להרחיק את הילד לתא השירותים או אזור הדיילים והרגיעו אותו ללא המבטים והמולת האנשים מסביבכם

3. קחו "אקסטרות": קחו לטיסה יותר ממה שאתם חושבים שתצטרכו: מוצצים, מגבונים, חיתולים ובגדים להחלפה, משהו ארוך וגם משהו קצר.... טיסות עלולות להתעכב ואין צורך להכניס עוד אלמנט לאירוע שהוא ממילא מאתגר.

4. הכינו פעילויות מראש: אמצעים אלקטרוניים הם דרך מעולה להעביר את השעות הקשות. דפי ציור וצבעים ומשחקים נוספים המותאמים לנסיעות. אילו יעבירו זמן גם בטיסה אך גם בטיול עצמו.

הביאו משהו חדש אפשר לקנות ביחד עם הילדים משהו חדש לפני הטיסה אך לא לפתוח אותו עד שמגיעים למטוס.

5. הכינו חטיפים סגורים : כאלו שניתן לעלות למטוס. הילדים לא תמיד מתואמים עם זמני הארוחות בטיסות

6. הכינו את הילדים מראש: הסבירו להם על הטיסה, ההמראה ומה מצפה להם במטוס הכינו אותם מראש לזמן הממושך שאורכת הטיסה ומהם הכללים הנהוגים בטיסות.

7. הכינו פרסים ותגמולים: ועודדו התנהגות טובה. אפשר לחלק מדבקות או מתנות קטנות ולהתנות את קבלתן. שימו יעדים ריאליים וקצרי מועד. אין טעם להבטיח לילד מדבקה אם יתנהג יפה במשך 7 שעות. הבטיחו פרס אחרי המראה, אחרי קבלת האוכל, אחרי תנומה קצרה וכו'...

מי שלא אוהב חלוקת פרסים יכול גם להתנות: "אחרי שתנוח נוכל לעשות ביחד יצירה"

8. טיילו עם הילדים במטוס: מרגע שניתן להוריד את החגורות הסתובבו עם הילד במטוס, דרך נהדרת להעביר את הזמן וגם ולחלץ קצת את העצמות.

9. הגדירו את חלוקת התפקידים בטיסה מראש עם בן זוגכם. למשל על מי יישן התינוק? נסו לחלק את הטיסה בינכם כך שכל אחד יוכל בתורו לנוח, כך הימנעו מוויכוחים וכעסים במטוס.

10. לפעמים זה גם על חשבונכם: כדי להבטיח מראש טיסה רגועה תאלצו גם אתם לוותר על הנוחיות שלכם. הילדים יהיו הרבה עליכם, אולי יירדמו עליכם כל הטיסה, הם ירצו "לטייל" במטוס בדיוק כשתרצו לנוח או לאכול, יהיה להם קשה לשעשע את עצמם וירצו שאתם תשחקו איתם או תקשיבו לסיפוריהם האין סופיים. אין ספק – זה לא קל. אך זיכרו שכמה שזה קשה לכם, זה קשה הרבה יותר עבורם. אל תאשימו אותם ואל תכעסו עליהם. נסו להגיע מראש לטיסה כשאתם נינוחים ומוכנים נפשית. . וזכרו בסוף גם זה יעבור. בסוף כל טיסה מחכה לכם טיול נפלא או הבית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

Archive
Please reload

חיפוש

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook - Black Circle

הרשמו למועדון שלנו

 

הירשמי לקבלת מבצעים חמים:

שמרו על קשר

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon

© Design by OUT & ABOUT KID'S & BABIES. Proudly created with Wix.com

בגדי ילדים ותינוקות Out & About

איך זה עובד?